Spotkanie z mieszkańcami Mordarki - skorygowany przebieg trasy kolejowej

18.10.2019

Wójt Gminy Limanowa zaprasza mieszkańców Mordarki na kolejne spotkanie w sprawie  budowy nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc -Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka - Nowy Sącz - Etap I: prace przygotowawcze”.
Spotkanie odbędzie się 23 października 2019 r. (środa) o godz. 1630  w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce.
Podczas zebrania zostanie przedstawiony zaproponowany przez PKP PLK lekko skorygowany przebieg trasy kolejowej na terenie sołectwa Mordarka.
Prosimy zainteresowane osoby o udział w spotkaniu, na którym zaprezentowane zostaną  przedmiotowe rozwiązania.
PKP PLK nie wyraziło zgody na opublikowanie na stronie interenetowej przygotowanych nowych rozwiązań. Osoby zainteresowane tematem mogą zapoznać się z materiałami w Urzędzie Gminy Limanowa.