Ogłoszenie Burmistrza Miasta Mszana Dolna

08.10.2019
Burmistrz Miasta Mszana Dolna  ogłasza trzeci konkurs na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mszanie Dolnej.

Oferty z dokumentami należy składać w Sekretariacie  Urzędu Miasta Mszana Dolna  ul. Piłsudskiego 2 lub listownie na adres Urzędu Miasta Mszana Dolna  (ul. Piłsudskiego 2, 34-730 Mszana Dolna) od dnia 07.10.2019 .r.  do dnia  18.10.2019. r. do godziny 15.00. Za termin złożenia dokumentów, w tym drogą pocztową  przyjmuje się datę ich wpływu. Informacje o szczegółowych  warunkach  uczestnictwa w konkursie, wymaganych dokumentach oraz zasady przeprowadzenia konkursu znajdują się w ogłoszeniu o konkursie, zamieszczonym na stronie BIP Miasta Mszana Dolna.

Link: https://bip.malopolska.pl/ummszanadolna