Najmłodsi uczniowie SP w Mordarce czuwają nad bezpieczeństwem Dziadków

18.10.2019
Szkoła Podstawowa w Mordarce bierze udział w akcji Odblaskowa Szkoła, zachęcając innych na różne sposoby do dbania o bezpieczeństwo. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego wspólnie z wychowawcą przygotowały Odblaskową Krzyżówkę dla Babć i Dziadków.

Każde dziecko samodzielnie wykonało rysunki do poszczególnych pól krzyżówki, w której litery z pierwszej kolumny utworzyły hasło: Odblaski. Dzieci zabrały przygotowane prace do domów i wspólnie z Dziadkami podjęli wyzwanie rozwiązania zadania. Jak się okazało poszło im znakomicie!

Była to również wspaniała okazja do spędzenia czasu na wspólnej zabawie z babcią, czy dziadkiem. Czas z osobami starszymi jest bezcenny…Nie zapominajmy o seniorach!
Dzieci w ten prosty, ale jakże skuteczny sposób zachęciły Dziadków do noszenia odblasków i dbania o swoje bezpieczeństwo i zdrowie.

Nie zapominajmy o starszych osobach! Troszczmy się również o ich bezpieczeństwo.

Barbara Ryś