Ciasta tradycyjne tematem warsztatów kulinarnych KGW w Pisarzowej

10.10.2019
W środę 9 października w świetlicy wiejskiej w Pisarzowej miały miejsce kolejne warsztaty kulinarne organizowane w ramach operacji „Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w gminie Limanowa” ze środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW objętego na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” w celu kultywowania  lokalnego dziedzictwa.

Tym razem na stołach pojawiły się słodkości, bowiem tematem kulinarnym tej odsłony spotkania członkiń KGW były tradycyjne ciasta. Wśród wypieków znalazły się więc zarówno wspaniałe torty, jak i ciasta drożdżowe, kołacze z serem czy też rogaliki z dżemem.

Warsztaty zorganizowało KGW Pisarzowa, a gościnnie wzięły w nich udział Panie z KGW Sowliny, KGW Kłodne oraz KGW Męcina.