8 drużyn walczyło o tytuł Mistrza Gminy w Piłce Halowej Dziewcząt

04.10.2019
W dniu 3 października br.  na hali sportowej w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Halowej Dziewcząt  w Kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej rocznik 2005/2006. W walce o podium uczestniczyło 8 drużyn z gminnych szkół.

Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięską drużynę,  którą okazała się grupa dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Kłodnem w składzie:
Chramęga Daria, Dudek Emilia, Hila Joanna, Krzak Kinga, Leśniak Wiktoria, Pacholarz Eliza, Pawłowska Martyna, Pławecka Ewelina, Świerczek Julia,  pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego - Małgorzaty Ruchała.

Klasyfikacja końcowa turnieju :

I miejsce - SP Kłodne
II miejsce - SP Wysokie
III miejsce - SP Rupniów
IV miejsce - SP Siekierczyna nr 2
V miejsce - SP Męcina nr 1
VI miejsce - SP Stara Wieś nr 1
VII miejsce - SP Mordarka
VIII miejsce - SP Młynne

Wręczenia nagród, pucharów oraz medali uczestniczkom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.

Zawody sędziował Mateusz Wroński  z Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

Teraz przed drużyną dziewcząt z SP Kłodne kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej  w dniu 9 października br. również na hali sportowej w Rupniowie.