Drobiowe warsztaty Kół Gospodyń Wiejskich

19.09.2019
Mięso z drobiu w różnorakiej odsłonie królowało w minioną środę 18 września na stołach w świetlicy wiejskiej w Pisarzowej.

"Drobiowe" warsztaty kulinarne zorganizowane przez KGW Męcina to kolejna odsłona przedsięwzięcia mającego na celu kultywowanie  lokalnego dziedzictwa, które organizowane jest w ramach operacji „Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w gminie Limanowa” ze środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW objętego na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”.

Tym razem członkinie  Koła Gospodyń Wiejskich w Męcinie do udziału w warsztatach zaprosiły trzy gminne Koła - KGW  Kłodne, Pisarzowa i KGW Sowliny.