9 września - Mammobus w Limanowej, wymagana wcześniejsza rejestracja

14.08.2019
LUX MED po raz kolejny  zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

W badaniu mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:
  • nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
  • lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy
Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED zlokalizowana będzie przy Limanowskim Domu Kultury, ul. Bronisława Czecha 4 w dniu 9 września 2019 r.  w godzinach od 10.00 do 16.00.

By wziąć udział w badaniu należy wcześniej  dokonać rejestracji  - telefonicznie pod nr tel. 58 666 24 44 lub elektronicznie na http://www.mammo.pl/formularz.
W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym przygotować należy dowód osobisty.

Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego, należy zabrać ze sobą jedynie zdjęcia z poprzednich mammografii.