Projekt ,,Razem zawsze raźniej!” Stowarzyszenia Dla Męciny

25.07.2019
Stowarzyszenie Dla Męciny otrzymało dotację na realizację swojego pierwszego projektu pn. ,,Razem zawsze raźniej!". Projekt dofinansowany w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Małopolska Lokalnie – Południe. Organizatorem konkursu jest Fundacja Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS.

W ramach działań projektowych planuje się:
  •  organizację prelekcji/opowieści dotyczącej powstania miejscowości Męcina i innych ciekawostek związanych z tym obszarem podczas spotkania w plenerze połączonego z warsztatami artystyczno-manualnymi oraz wspólnym paleniem ogniska;
  •  organizację konkursu plastycznego pt. ,,Pocztówka z mojej miejscowości…”. Tematem konkursu będzie miejscowość Męcina, a dokładnie pocztówka przedstawiająca/charakteryzująca elementy związane z tą miejscowością (krajobraz, zabytki, obiekt, znane osoby itp.).
  •  organizację wystawy dostarczonych prac plastycznych, która zostanie połączona z przedstawieniem teatralnym oraz wręczeniem nagród i wyróżnień najlepszym autorom prac w konkursie plastycznym.
Odbiorcy działań: Najmłodsi mieszkańcy wsi Męcina tj. dzieci, a także ich rodzice.

Bieżące informacje na temat realizowanego projektu będą ukazywać się na profilu Facebook Organizatora.

Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod adresem e-mail: [email protected]

„Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego”