A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej w Kaninie

27.06.2019
 Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej w Kaninie miało bardzo uroczysty charakter. Już dzień wcześniej, czyli  18.06.19. odbyły się imprezy, które można by określić hasłem: „Pożegnanie szkoły na wesoło”. Dla dzieci młodszych przewidziano bogaty program, na który złożyły się tańce oraz różnorodne konkursy i zabawy prowadzone przez animatorki.Wielkim powodzeniem wśród maluchów cieszyła się zabawa animacyjna z chustą, konkurs kreatywnego podejścia do rzeczywistości, czyli co można zrobić ze zwykłego warzywa oraz- ulubione przez uczniów- malowanie twarzy wykonywane przez prowadzące imprezę animatorki zabawy. Na imprezie nie zabrakło lodów i pysznych soków owocowych, których sponsorami były firmy KORAL oraz TYMBARK. Po części zabawowej uczniowie klas starszych wspaniale bawili się na pożegnalnej dyskotece. 

 Podziękowanie za wkład w przygotowanie imprezy należy się Urzędowi Gminy Limanowa,  a także Radzie Rodziców.          
                                                     
O ile dzień poprzedzający zakończenie roku szkolnego był przede wszystkim czasem dobrej zabawy, to dzień 19. czerwca miał podniosły i uroczysty charakter, gdyż uroczystość zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy Limanowa – Jan Skrzekut, Starosta Powiatu Limanowskiego – Mieczysław Uryga, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Starej Wsi – Jacenty Musiał, a także Ksiądz Proboszcz Parafii w Kaninie – Jan Raś oraz Sołtys wsi Kanina – Barbara Hebda.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Szkoły – Halina Śmierciak, która serdecznymi słowami powitała przybyłych Gości, Rodziców, Nauczycieli i Uczniów, a także złożyła podziękowanie za owocną, efektywną, dobrą współpracę służącą rozwojowi Szkoły i dobru Uczniów. W trakcie uroczystości uczniowie zaprezentowali występy artystyczne: młodsze dzieci zaprezentowały piosenki oraz występ teatralny, starsi uczniowie zaprezentowali występy taneczne, które zdobyły uznanie i zostały nagrodzone m. in. na przeglądzie „ MaGa”.Następnie uczniowie szóstej i siódmej klasy przedstawili swój program artystyczny, którym serdecznie i wzruszająco pożegnali ósmoklasistów. Akademię uświetnił występ absolwentów, którzy po raz ostatni zaprezentowali się przed Gośćmi, Rodzicami, Nauczycielami i młodszymi Kolegami.     

Uroczystość zakończyła się rozdaniem nagród, świadectw z wyróżnieniem, dyplomów, a także listów gratulacyjnych dla Rodziców.Czas wakacji to czas zasłużonego odpoczynku, relaksu- pełnego wielu niezapomnianych, chwil, wrażeń, przeżyć.   Życzymy Wszystkim, by chwile wolne od zajęć szkolnych upłynęły miło, przyjemnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.
                                                                                                                                      


Liczba wyświetleń: 693
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30