Piknik z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka w Wysokiem

04.06.2019
3  czerwca br. przy budynku  Szkoły Podstawowej w  Wysokiem  odbył się  piknik z okazji Dnia Matki i  Dnia Dziecka.  Uroczystego rozpoczęcia wydarzenia dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wysokiem –  Bogdan Kożuch, który przywitał przybyłych gości i zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.  Ze słodkim podarunkiem od Wójta Gminy Limanowa pojawiła się Edyta Król - Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół.

Dzień Dziecka oraz Dzień Mamy w Szkole Podstawowej w Wysokiem obchodzony był w wspaniałej atmosferze. Zabawom nie było końca!  Na  uczestników pikniku czekało wiele atrakcji: występy artystyczne uczniów miejscowej szkoły, zabawy i konkursy z animatorami oraz konkurencje sportowe konkurencje sportowe. Najmłodsi uczestnicy oprócz możliwości zjedzenia lodów i waty cukrowej, mogli skorzystać z przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji takich jak dmuchane zamki,  ogromne bańki mydlane, malowanie twarzy, czy fotobudka. Zwieńczeniem tego dnia był mecz piłki nożnej Rodzice kontra Nauczyciele w którym rodzice wynikiem 4:2 pokonali nauczycieli.

Organizatorzy dziękują  sponsorom za wsparcie i hojność a byli nimi: Wójt Gminy Limanowa - Jan Skrzekut , Firma KORAL, Firma TYMBARK, Państwo Anna i Grzegorz Kotlarz,   Rada Rodzicielska  na czele z  przewodniczącą Pauliną Kotlarz,  sołtys Władysław Lorek oraz radny gminy Limanowa Sylwester Hasior. Podziękowania kierują również  do obecnych na wydarzeniu przedstawicieli Urzędu Gminy - Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyty Król, Kierownika Wydziału Promocji i Kultury Wojciecha Korabika oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia serdecznie dziękujemy i mamy nadzieje, że następny Dzień Dziecka będzie równie udany!