Konsultacje dotyczące propozycji przebiegu nowych tras DK75 Brzesko - Nowy Sącz

17.06.2019
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie oraz biuro projektowe Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS) zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczących propozycji przebiegu wariantów nowych tras Drogi Krajowej nr DK75 realizowanych w ramach zadania: Budowa i przebudowa drogi krajowej nr 75 (DK75) klasy GP na odc. Brzesko – Nowy Sącz”.

Spotkanie  dla mieszkańców Gminy Limanowa odbędzie się
19 czerwca 2019 r. /tj. środa/ o godz. 15.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiem,
Wysokie 153, 34-600 Wysokie

Przed każdym spotkaniem odbędzie się dyżur Projektanta, podczas którego udzielane będą odpowiedzi na pytania Zainteresowanych. Na tydzień przed spotkaniem wersje elektroniczne rysunków i ankiet dla poszczególnych gmin będą dostępne na stronie internetowej www.dk75.pl, natomiast wersje papierowe w Urzędzie Miasta lub Gminy.

Wnioski, uwagi i zastrzeżenia dotyczące ww. przebiegów należy przesłać w terminie 14 dni od daty spotkania:

ADRES POCZTOWY
Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS)
ul. Wspólna 47/49

E-MAIL: [email protected]