Wybory do izb rolniczych -28 lipca 2019 r.

28.05.2019
Małopolska Izba Rolnicza w Krakowie zawiadamia, że w niedzielę, 28 lipca odbędą się wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych. Chętni do pracy w Okręgowej Komisji Wyborczej w okręgu Gmina Limanowa mogą zgłaszać swoje kandydatury od wtorku 28 maja 2019r. do poniedziałku 3 czerwca 2019 r.

Zgłoszeń dokonywać można w Urzędzie Gminy Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18b, pok. 28, w godzinach pracy urzędu 0d 8:00 do 15:00.

Do pracy w Okręgowej Komisji Wyborczej uprawnieni są:

• rolnicy, posiadający gospodarstwo rolne powyżej 1 ha gruntów rolnych lub 1 ha przeliczeniowego (z wyjątkiem gruntów oznaczonych w ewidencji gruntów i budynków jako las oraz gruntów zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej innej niż działalność rolnicza),
  • podatnicy podatku rolnego (osoby fizyczne i prawne) na terenie objętym okręgiem wyborczym Gminy Limanowa,
  • płatnicy podatku dochodowego w związku z prowadzenie na terenie objętym okręgiem wyborczym Gminy Limanowa działów specjalnej produkcji rolnej.

Więcej informacji dostępne na stronie internetowej Krajowej Rady Izb Rolniczych