Sukcesy zawodników Patrii Młynne podczas majowych zawodów w orientacji sportowej

17.05.2019
Zawodnicy Uczniowskiego klubu Sportowego Patria Młynne dobrze spisali się  podczas ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów w biegu na orientację.

Podczas dwudniowych zawodów „Warszawska Mila” (Mazowsze) najlepsi w swoich kategoriach okazali się : Jacek Kozłowski i Jolanta Kozłowska.

Po kilkudniowym zgrupowaniu kadry wojewódzkiej młodzików i juniorów (7 zawodników Patrii), zawodnicy tego klubu wzięli udział w Międzynarodowych Zawodach w Biegu na Orientację – „Baltic Cup”. Srebro po trzech dniach zmagań wywalczyła Klaudia Zelek, startująca w juniorkach. Trzy dni biegania, trzy etapy i w każdym na podium. To wystarczyło, aby pewnie ulokować się na drugim stopniu podium przez bardzo utalentowaną zawodniczkę z Młynnego.

Za tydzień wyjazd na II rundę Grand Prix Małopolski, a za dwa tygodnie kierunek Kwidzyń i Mistrzostwa Polski Młodzików.