Rusza wypłata stypendiów socjalnych

10.05.2019
W dniu dzisiejszym tj. 10 maja na konta wnioskodawców wpłyną  środki przyznane w ramach stypendiów socjalnych dla dzieci z gminy Limanowa. Od środy - 15 maja świadczenia wypłacane będą w kasie Urzędu Gminy Limanowa.

Pomoc finansowa przyznana w ramach stypendiów socjalnych trafi do 679 uczniów szkół gminnych, a wysokość środków jakie otrzymają uczniowie to ponad 281.604,00 zł.

Dzisiaj przyznane środki wpłyną na konta wnioskodawców w formie przelewów, natomiast od najbliższej środy świadczenia w formie gotówki można będzie odbierać w kasie Urzędu Gminy - kasa czynna w godz.8.00-15.00.

Uwaga! Celem odebrania świadczenia w kasie, wcześniej należy się zgłosić po decyzję o przyznaniu stypendium do Gminnego Zespołu Obsługi Szkół /pok. nr 31 w Urzędzie Gminy Limanowa/. W Gminnym Zespole Obsługi Szkół  uzyskać można wszelkie informacje o wypłacie stypendiów  - tel. 18/ 337 37 92.