VI Rajd dla Dzieci i Młodzieży „Beskidzkie Wyspy”

09.04.2019
Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w VI Rajdzie dla Dzieci i Młodzieży „Beskidzkie Wyspy”. Rajd odbędzie 7 maja br., a celem pieszej wędrówki będzie góra Jaworz.

VI Rajd dla Dzieci i Młodzieży „Beskidzkie Wyspy” odbędzie się w ramach tegorocznej akcji Odkryj Beskid Wyspowy, a Gmina Limanowa organizuje wyjście na Jaworz wraz z Forum Gmin Beskidu Wyspowego.

Uczestnicy  wyprawy będą mieli do wyboru trzy różne trasy :

Trasa nr 1 – zbiórka stacja PKP Pisarzowa – na Sałasz – potem Jaworz /szlak zielony/. Czas wędrówki – ok. 2 godziny.
Trasa nr 2 – zbiórka Łososina Górna (koło „Wolimexu”) – na Dzielec – Groń – Sałasz – Jaworz /szlak zielony/. Czas wędrówki – ok. 3 godziny. Wyjście z przewodnikiem.
Trasa nr 3 – zbiórka Męcina stacja PKP – Jaworz /szlak żółty/. Czas wędrówki – ok. 1,5 godziny

Po wyjściu na szczyt Jaworza uczestnicy zapewniony będą mieć poczęstunek, można będzie wygrać nagrody w konkursach, otrzymać pamiątkowe odznaki i stemple, na miejscu odbędą się także występy artystyczne.

Aby wziąć udział w Rajdzie należy do dnia 30 kwietnia 2019 r. zgłosić grupę wraz z określeniem wybranej trasy wędrówki.

Zgłoszenia do udziału w Rajdzie można dokonać osobiście w pok. nr 30 Urzędu Gminy Limanowa lub pocztą elektroniczną na adres: promocja@gminalimanowa.pl

Informacji szczegółowych udziela Urząd Gminy Limanowa – Wydział Kultury i Promocji, ul. M.B. Bolesnej 18B, 34-600 Limanowa, tel.: 18 263 00 34.