A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Ruszyły zapisy na 8 Bieg Ziemi Limanowskiej

09.04.2019
1 maja br. w Starej Wsi, już po raz ósmy odbędzie się Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II. Bieg odbędzie się pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja Jeża. Współorganizatorem wydarzenia jest Gmina Limanowa.
 
Przedsięwzięcie służyć ma m.in. uczczeniu 40 rocznicy pierwszej wizyty Papieża Jana Pawła II, uczczeniu św. Józefa Patrona Świata Pracy oraz Rodzin z racji odpustu parafialnego w Starej Wsi, promowaniu aktywnego rodzinnego sposobu wypoczynku oraz  popularyzowaniu aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży.
 
Zgłoszenia do uczestnictwa w Biegu przyjmowane są do dnia 27 kwietnia 2019 r. elektronicznie – poprzez stronę www.pifsport.pl.Liczba wyświetleń: 1033
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30