A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Punkt informacyjny dotyczący Programu „Czyste Powietrze”

08.05.2019
Starostwo Powiatowe w Limanowej informuje, że na terenie powiatu limanowskiego zostanie utworzony punkt informacyjny dotyczący Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Punkt informacyjny będzie się mieścił w siedzibie tut. Starostwa pod adresem: ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa, bud. B, pok. 347 (3 piętro) i będzie czynny raz w miesiącu.

Punkt będzie obsługiwany przez pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, w tym pracownika Zespołu Klienta Indywidualnego oraz Doradcę Energetycznego.Osoby zainteresowane będą mogły uzyskać tu kompleksową informację na temat Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz innych dostępnych form dofinansowania przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii. Pracownik Zespołu Klienta będzie służył pomocą w wypełnianiu wniosku o dofinansowanie.

Po raz pierwszy punkt informacyjny będzie czynny w dniu 25.04.2019 r. w godzinach 12.00 – 15.00. Informacja o kolejnych terminach konsultacji będzie przekazywana na bieżąco, po ich ustaleniu.


Liczba wyświetleń: 1426
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30