IV Gminny Konkurs Chemiczny

12.04.2019
W piątek 5 kwietnia w  Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi  odbył się IV Gminny Konkurs Chemiczny. W konkursie wzięli udział gimnazjaliści oraz uczniowie klas ósmych szkół podstawowych z ośmiu szkół Gminy Limanowa.

Wyniki współzawodnictwa:

I miejsce –  Faustyna Król, uczennica III klasy gimnazjum SP nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi.

II miejsce – Olaf Ciuła uczeń klasy VIII SP im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce.

III miejsce ex aequo – Magdalena Woźniak uczennica III klasy gimnazjum SP nr 1  w Męcinie oraz Michał Natanek uczeń III klasy gimnazjum w SP im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie.

Nagrody oraz dyplomy na zakończenie konkursu wręczyli jego uczestnikom:  dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II - Marek Twaróg, Radna Gminy Limanowa Iwona Wojak – Ćwik oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król.

Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu zostały ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa, oraz firmy BLACHMIX i ROLTECH. Bardzo dziękujemy sponsorom, a wszystkim nagrodzonym uczniom składamy gratulacje!