Dotacja na realizację projektu pn. ,,Matematyka wokół nas” dla KGW Lipowe

09.04.2019
Stowarzyszenie KGW Lipowe otrzymało dofinansowanie  z Fundacji mBanku na realizację projektu pn. ,,Matematyka wokół nas”.  Projekt adresowany jest  do dzieci zamieszkujących gminę Limanowa i zakłada zorganizowanie cyklu warsztatów matematycznych obejmujących różnorodne zagadnienia życia codziennego.

W ramach działań projektowych planuje się:

- spotkanie i warsztat nt. geometrii i figur przestrzennych, w tym wspólne tworzenie brył przestrzennych. Spotkanie i warsztat skierowany do dzieci/młodzieży w wieku 8 – 15 lat z terenu Gminy Limanowa.
- spotkanie i warsztat nt. pieniądza wczoraj i dziś, przy współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej. Spotkanie i warsztat skierowany do dzieci/młodzieży w wieku 8 – 15 lat z terenu Gminy Limanowa.
- spotkanie i warsztat nt. miar i wag, w tym wspólne pieczenie ciasteczek. Spotkanie i warsztat skierowany do dzieci/młodzieży w wieku 8 – 15 lat z terenu Gminy Limanowa.
- spotkanie i warsztat nt. ułamków i procentów, przy współpracy z Dietetykiem z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Limanowej. Spotkanie i warsztat skierowany do dzieci/młodzieży w wieku 8 – 15 lat z terenu Gminy Limanowa.
- konkurs plastyczno – manualny pn. "Matematyczny świat wokół nas" dla dzieci/młodzieży w wieku 5 – 17 lat z terenu Gminy Limanowa.

Partnerzy:
KGW Rupniów Centrum
KGW Sowliny
Gmina Limanowa
Bank Spółdzielczy w Limanowej
Projekt Zdrowie Limanowa

Więcej informacji (w tym zapisy uczestników spotkań i warsztatów) można uzyskać pod numerem tel. 695 686 58 lub adresem e-mail: kgwlipowe@wp.pl