15 MAJA 2019 r. – DZIEŃ SPRZĄTANIA BESKIDU WYSPOWEGO

17.04.2019
15 maja br.  w ramach tegorocznej akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” odbędzie się wielkie sprzątanie Beskidu Wyspowego.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problem pozostawiania śmieci na szlakach turystycznych, jak również na rosnącą ilość odpadów w całym naszym otoczeniu.  Jak przekonują organizatorzy - Nasza moc leży  nie  w samym sprzątaniu, ale w przykładzie który damy innym. Bo nie słowa, ale konkretne działania mogą zmienić nastawienie ludzi wokół nas.

Chętni do udziału w akcji (w tym grupy zorganizowane np. ze szkół) mogą zgłaszać się do Urzędu Gminy Limanowa po worki na śmieci i rękawice. Prosimy o wcześniejszą informację pod nr tel. 18 263 00 34 lub na adres e-mailowy promocja@gminalimanowa.pl.