A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

15 MAJA 2019 r. – DZIEŃ SPRZĄTANIA BESKIDU WYSPOWEGO

17.04.2019
15 maja br.  w ramach tegorocznej akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” odbędzie się wielkie sprzątanie Beskidu Wyspowego.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problem pozostawiania śmieci na szlakach turystycznych, jak również na rosnącą ilość odpadów w całym naszym otoczeniu.  Jak przekonują organizatorzy - Nasza moc leży  nie  w samym sprzątaniu, ale w przykładzie który damy innym. Bo nie słowa, ale konkretne działania mogą zmienić nastawienie ludzi wokół nas.  
 
Chętni do udziału w akcji (w tym grupy zorganizowane np. ze szkół) mogą zgłaszać się do Urzędu Gminy Limanowa po worki na śmieci i rękawice. Prosimy o wcześniejszą informację pod nr tel. 18 263 00 34 lub na adres e-mailowy promocja@gminalimanowa.pl.
 


Liczba wyświetleń: 578
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30