Setne urodziny pani Stanisławy Kaczmarczyk

22.03.2019
W dniu 21 marca  2019 r. Pani Stanisława KACZMARCZYK mieszkanka Starego Rybia  obchodziła 100-lecie urodzin.
Szanując tak zacny jubileusz wizytę Pani Stanisławie złożyli wójt gminy Limanowa Jan Skrzekut, przewodniczący Rady Gminy Limanowa Stanisław Młyński, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Dariusz Dutka, sołtys wsi Stare Rybie Jerzy Kruczek oraz przedstawiciel Zus-u Limanowa.

Wójt Gminy składając życzenia i gratulacje wręczył Jubilatce upominki, kwiaty  oraz listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika.
Pani Stanisława wychowała czwórkę dzieci, dziesięcioro wnucząt, doczekała się czternastu prawnuków i czterech praprawnuków. Jubilatka ma siostrę bliźniaczkę na stałe mieszkającą w Krakowie więc powody do świętowania były podwójne. Nie obyło się bez wzruszających historii i pięknych chwil w gronie licznie przybyłej rodziny.
„ Życzę jeszcze wielu długich lat życia upływających w zdrowiu i spokoju, spędzonych w gronie rodziny, przyjaciół i życzliwych ludzi.” – tymi słowami zakończył spotkanie wójt gminy Limanowa Jan Skrzekut zapowiadając kolejne odwiedziny w każdy następny pierwszy dzień wiosny u Pani Stanisławy.