Ogłoszenie o konkursie na dyrektora szkoły

11.03.2019
Wójt Gminy Limanowa  Zarządzeniem Nr 39/2019 z dnia 11 marca 2019r. ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Siekierczynie, dla którego organem prowadzącym jest Gmina Limanowa.

Kandydaci powinni spełniać odpowiednie wymagania określone w załączniku do zarządzenia oraz przedłożyć odpowiednie dokumenty również wyszczególnione w załączniku. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem "Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Siekierczynie” w terminie do dnia 27 marca 2019 r. do godz.15.00 w pokoju nr 1  (sekretariat) Urzędu lub pocztą na adres: Urząd Gminy Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18 B, 34-600 Limanowa.

Wykaz potrzebnej dokumentacji znajduje się  w Zarządzeniu  link do BIP  oraz w załączniku poniżej.