A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

II miejsce koszykarzy ze Starej Wsi w półfinałach wojewódzkich

06.03.2019
1 marca br. w hali sportowej przy SP nr 3 Limanowa rozegrane zostały  półfinały wojewódzkie  w koszykówce chłopców z rocznika 2006 i młodszych.  Po spektakularnych zwycięstwach w rozgrywkach gminnych i powiatowych, do walki  na kolejnym szczeblu rozgrywek  stanęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi.  

Młodzi koszykarze ze Starej Wsi po raz kolejny wykazali się olbrzymimi umiejętnościami i wolą walki, zajmując II miejsce w półfinałach wojewódzkich! Chłopcom oraz ich opiekunowi – panu Markowi Młynarczykowi gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sportowych sukcesów.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Antkiewicz Adam, Dudek Sebastian, Franczak Wojciech, Grabowski Dariusz, Gros Grzegorz, Gros Krzysztof,  Krzeszowiec Jakub, Mąka Tomasz, Sabura Kacper, Stach Mateusz, Trela Szymon, Więcek Maciej, Włodarczyk Mateusz.
 


Liczba wyświetleń: 265
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30