VI edycja Przeglądu Artystycznego - MaGa

20.02.2019
Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu Gminy Limanowa do udziału w VI Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa MaGa - Młodzi artyści Gminy atakują. Na Przegląd jak co roku składają się  trzy konkursy - śpiewu, scenek teatralnych oraz tańca, podczas których uczniowie gminnych szkół walczą o punkty dla swych placówek, celem wygrania głównych nagród.

W tym roku konkursy w ramach Przeglądu MaGa odbywać sie będą w terminach:

czwartek  25 kwietnia  - konkurs śpiewu

czwartek 9 maja - konkurs  teatralny

wtorek 14 maja - konkurs tańca

wszystkie od godz. 9.00 w świetlicy wiejskiej w Starej Wsi I.

Termin zgłoszenia udziału uczniów gminnych szkół w poszczególnych konkursach jest jeden i upływa dnia 19 kwietnia. Do tego dnia wypełnione Karty zgłoszeń powinny trafić do Organizatora Przeglądu. A zgłosić chęć udziału w przedsięwzięciu można dostarczając zgłoszenie osobiście do Wydziału Kultury i Promocji /pok. nr 30  w Urzędzie Gminy Limanowa/ lub pocztą elektroniczną na adres: [email protected]
Przegląd MaGa to walka o najwyższą nagrodę dla zwycięskiej szkoły, upominki i dyplomy dla wszystkich uczestników konkursów, ale przede wszystkim wspaniała przygoda, do udziału w której dzieci i młodzież serdecznie zachęcamy.

Poniżej Regulamin VI edycji Przeglądu MaGa oraz Karty zgłoszenia.