A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Setne urodziny pana Józefa Kubatka z Męciny

22.02.2019
Mieszkaniec naszej gminy -  pan Józef Kubatek z Męciny obchodzi dziś  setne urodziny! Z okazji tej pięknej rocznicy z  najlepszymi życzeniami do Jubilata przybyli Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Dariusz Dutka oraz przedstawiciele limanowskiego ZUS -u.Pan Józef otrzymał z rąk gości list gratulacyjny, kwiaty i okolicznościowe upominki. Były życzenia i wiele wzruszających  wspomnień .  Uśmiech, pogoda ducha oraz życie w zgodzie z innymi - to recepta na długowieczność, jaką przekazał nam pan Józef.  Z wiarą i optymizmem umówiliśmy się na kolejne spotkania.Pan Józef Kubatek urodził się w 1919 roku w Łososinie Górnej.  Przez ponad 35 lat pracował na kolei – początkowo w Służbie Ochrony Kolei,  następnie w parowozowni w Nowym Sączu, a kolejnych kilkanaście lat zajmował stanowisko kierownika magazynu. Wreszcie, po 35 latach pracy dla kolei, w 1979 roku udał się na zasłużoną emeryturę.

Wspólnie z nieżyjącą już żoną Jadwigą, pan Józef wychował w stróżówce kolejowej w Męcinie troje dzieci. W ubiegłym roku wykupił od kolei dom, w którym mieszka od ponad 60 lat.

Jubileusz setnej rocznicy urodzin jest wielką radością, dlatego jeszcze raz składamy Jubilatowi najlepsze życzenia zdrowia, serdeczności bliskich i wielu kolejnych lat szczęśliwego i pogodnego życia.
 


Liczba wyświetleń: 716
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30