A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Koncert laureatów Festiwalu Kolęd „MALEŃKIEMU JEZUSOWI” w Pasierbcu

04.02.2019
W miniony weekend  tj. 1 i 2 lutego w Szkole Podstawowej w Pasierbcu odbyła się druga edycja Festiwalu Kolęd pn. „MALEŃKIEMU JEZUSOWI”. W sobotę od godziny 9.00 trwały przesłuchania wszystkich uczestników, natomiast w niedzielę o godz. 14.00 miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników połączone z koncertem laureatów.

Festiwal, którego organizatorami są Parafia Rzymskokatolicka w Pasierbcu oraz Szkoła Podstawowa w Pasierbcu, podobnie jak w ubiegłym roku zgromadził liczne grono młodych wykonawców nie tylko z Pasierbca i okolic, ale również z Ujanowic, Nowego Targu czy Rytra.


 
Uroczystego otwarcia niedzielnego koncertu laureatów dokonali proboszcz i kustosz pasierbieckiego sanktuarium ks. Bogdan Stelmach oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasierbcu Rozalia Kuchta.

Koncertu wysłuchali zaproszeni goście wśród których znaleźli się m.in.: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król, Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk oraz liczne przybyli mieszkańcy, rodzice i opiekunowie.  Organizatorzy zadbali o każdy szczegół łącznie z przepiękną oprawą wizualną podkreślającą wyjątkowy charakter tego wydarzenia.  Zwieńczeniem festiwalu było wręczenie laureatom nagród ufundowanych m.in. przez Wójta Gminy Limanowa.

Lista laureatów II Festiwalu Kolęd „Maleńkiemu Jezusowi” 


Liczba wyświetleń: 1091
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30