Wigilijno-opłatkowe spotkanie LKS Mordarka

18.12.2018
Tradycyjnie już jak co roku przed świętami zawodnicy,  rodzice, trenerzy oraz członkowie zarządu LKS Mordarka spotkali się  na wigilijno – opłatkowym spotkaniu by podsumować kończący się rok i złożyć sobie życzenia.

W spotkaniu uczestniczyli  Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa Wojciech Korabik, którzy w ramach podziękowania za okazaną pomoc i wspieranie działań klubu otrzymali od przedstawicieli zarządu podziękowania w formie pamiątkowej tablicy ze zdjęciami.

Następnie przyszedł czas na tradycyjne dzielenie się opłatkiem i życzenia, które zawierały się przede wszystkim w słowach zdrowia i sukcesów sportowych.

Na zakończenie  na wszystkich uczestników spotkania czekała  niespodzianka - odwiedził ich Święty Mikołaj. Dzięki hojności Świętego wszyscy  zawodnicy otrzymali sportowe podarunki, które z pewnością  przydadzą im się na treningach.

Spotkanie sprawiło ogromną radość zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Galeria zdjęć dostępna na funpage'u LKS Mordarka