Wigilijne spotkanie LKS Płomień Limanowa

28.12.2018
W sobotę 22 grudnia w ZSP nr 4 w Limanowej odbyło się spotkanie wigilijne LKS Płomień Limanowa. W uroczystym wydarzeniu wzięły udział wszystkie sekcje wiekowe klubu.

O godzinie 15:00 spotkały się Smerfy, Skrzaty, Żaki, Orliki, Młodziki oraz Trampkarze wraz ze swoimi trenerami. Blisko 110 zawodników i zawodniczek Płomienia składało sobie życzenia i kosztowało potraw wigilijnych.  Pojawił się też długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich wspaniałymi  upominkami.

Późnym popołudniem spotkali zawodnicy starszych kategorii - Juniorzy i Seniorzy wraz z władzami klubu, trenerami i zaproszonymi gośćmi wśród których znaleźli się m.in.  Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, kierownik Wydziału Kultury i Promocji Wojciech Korabik, przedstawiciele Miasta Limanowa na czele z przewodniczącą Rady Miasta Jolantą Juszkiewicz. Na spotkaniu pojawiło się też liczne grono członków i sympatyków klubu.

Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim zgromadzonym, którzy przy wspólnym stole podsumowali mijający rok i składali życzenia na nadchodzący.