Szkoła w Mordarce nagrodzona w konkursie „ODBLASKOWA SZKOŁA”

12.12.2018
Wśród wszystkich szkół biorących udział w akcji „Odblaskowa Szkoła” w gronie nagrodzonych  w skali całego województwa małopolskiego bardzo wysokie – 8 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Mordarce , zdobywając jednocześnie I miejsce w powiecie limanowskim. Sukces to tym większy, iż do konkursu zgłosiło się 340  szkół!

Uroczysta gala będąca podsumowaniem IX edycji konkursu „Odblaskowa Szkoła” odbyła się 10 grudnia br. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. W wydarzeniu uczestniczyły szkoły, które osiągnęły najlepsze wyniki, w tym delegacja Szkoły Podstawowej w Mordarce: dyrektor szkoły Paweł Ciuła, koordynator akcji Barbara Lisek oraz uczniowie Zuzanna Jasica, Nikola Kuzar, Iwona Kaim, Bartosz Szubryt. Laureaci pierwszej dziesiątki otrzymali nagrody pieniężne oraz dyplomy.

Ogromnie cieszy nas fakt, iż nasze zaangażowanie zostało docenione przez Kapitułę Konkursu, co pozwoliło nazwać naszą szkołę „najlepszą …” dbającą o poprawę oraz zwiększenie  bezpieczeństwa uczniów. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania ze strony uczniów, rodziców, dyrekcji, nauczycieli, jak również wielu osób i instytucji współpracujących ze szkołą. Otrzymany tytuł jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a jednocześnie powodem do radości dla wszystkich, którzy przyczynili się do uzyskania tak wysokiej lokaty w konkursie – komentuje Barbara Lisek, koordynator akcji.

Niezwykłe osiągnięcie szkoły docenił również Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, który na zorganizowanym w Urzędzie Gminy Limanowa spotkaniu, pogratulował przybyłym przedstawicielom szkoły sukcesu oraz wręczył pamiątkowy dyplom i nagrodę.

Szkole Podstawowej w Mordarce jeszcze raz gratulujemy i życzymy, by podjęte przy okazji konkursu działania przyniosły oczekiwane efekty.