A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Obwieszczenie Wójta Gminy Limanowa

10.12.2018
Wójt Gminy Limanowa informuje, że w związku z decyzją Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Nowym Saczu z dnia 26 listopada 2018 roku uchylającą zaskarżoną decyzję Wójta Gminy Limanowa z dnia 30.07.2018 i przekazującą sprawę do ponownego rozpatrzenia, kontynuuje przedmiotowe postepowanie przy uwzględnieniu wytycznych organu II instancji.

Stosownie do treści art. 10 Kodeksu postępowania administracyjnego strony mają prawo zgłaszać w terminie 14 dni (od dnia otrzymania niniejszego obwieszczenia) wszelkie wnioski dowodowe, przedstawiwać swoje stanowisko oraz uczestniczyć we wszelkich czynnościach w toku niniejszego postepowania.


Liczba wyświetleń: 482
1

Pliki do pobrania

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30