A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Jasełka i spotkanie opłatkowe w Szkole Podstawowej w Pisarzowej

20.12.2018
„Umiemy żyć obok zła,
Nauczmy się wreszcie żyć obok siebie…”
 
Słowa piosenki Zbigniewa Wodeckiego stały się mottem tegorocznych jasełek przygotowanych pod kierunkiem Wiesława Ociepki przez koło teatralne działające w Szkole Podstawowej w Pisarzowej.

Godzinne przedstawienie wystawione dwukrotnie – najpierw dla społeczności uczniowskiej, a następnie dla emerytowanych nauczycieli, zaproszonych gości oraz pracowników szkoły - skłoniło do zadumy nad kondycją współczesnego człowieka, kierującego się często konformizmem, pozostającym w sprzeczności z chrześcijańskimi wartościami.Po części artystycznej  przyszedł czas na składanie życzeń, nie zabrakło  serdecznych rozmów i wspólnego kolędowania.

Spotkanie było też okazją do podsumowania projektu pt. "Pamiętamy i przekazujemy młodemu pokoleniu tradycję naszej Małej Ojczyzny" realizowanego przez Stowarzyszenia Miłośników Przeszłości i Rozwoju Wsi Pisarzowa  przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Liczba wyświetleń: 668
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30