Charytatywny Kiermasz Świąteczny w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce

10.12.2018
W szkole podstwowej w Mordarce od 7 grudnia trwa „Charytatywny Kiermasz Świąteczny”, zorganizowany przez klasy 0a i 0b wraz z wychowawcami Panią Moniką i Barbarą, w ramach wolontariatu Szkolnego Koła Caritas. Wszyscy lubimy pomagać, dlatego w akcję włączyła się cała społeczność szkolna, rodzice, osoby i firmy prywatne.

Na kiermaszu można kupić przeróżne ozdoby świąteczne takie  jak: ręcznie robione bombki, choinki, stroiki, czy kartki świąteczne.

Warto pomagać, bo dobro powraca.

O historii rodziny Dudków można przeczytać tutaj