A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Szkoła w Mordarce laureatem Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”

26.11.2018
Znamy wstępne wyniki IX edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” organizowanego przez  Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Wśród laureatów Konkursu znalazła się  Szkoła Podstawowa w Mordarce zajmując  wysokie 8. miejsce w rankingu wojewódzkim!

Od września do  listopada placówki biorące udział w konkursie, poprzez różnego rodzaju inicjatywy ograniczające zagrożenia w ruchu drogowym udowadniały, że nie tylko uczą ale również dbają o bezpieczeństwo swoich uczniów w drodze do i ze szkoły.  Uczniowie pod okiem policjantów uczyli się zasad bezpieczeństwa na drodze. Przystępowali też  do różnego rodzaju konkursów plastycznych,  wiedzy o tematyce bezpieczeństwa na drodze, uczestniczyli w spotkaniach, imprezach plenerowych oraz eventach, których tematem przewodnim był ruch drogowy.

10 grudnia br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną akcję. Dla laureatów miejsc  I- X przewidziano nagrody pieniężne na  zakup  materiałów  dydaktycznych dla szkoły oraz certyfikaty potwierdzające aktywność szkoły w zakresie  dbania o  bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły. 
 
W konkursie uczestniczyła też  Szkoła Podstawowa w Pasierbcu, która uplasowała się na 24. miejscu.
 


Liczba wyświetleń: 607
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30