A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Rekordowa liczba uczestników XXI Biegu Niepodległości w Młynnem

09.11.2018
Ponad 500 zawodników z 15 szkół i klubów sportowych wzięło udział w XXI edycji Biegu Niepodległości organizowanego przez UKS „Patria” Młynne.  Bieg był nie tylko okazją do sprawdzenia swojej dyspozycji biegowej, ale przede wszystkim możliwością aktywnego uczczenia wyjątkowej, jubileuszowej rocznicy odzyskania  przez Polskę niepodległości.



Uroczystego otwarcia zawodów dokonał prezes UKS "Patria" Młynne - Witold Sochacki, który powitał licznie przybyłych zawodników oraz zaproszonych gości.  Następnie głos zabrał Sekretarz Gminy Limanowa - Marek Ziaja, który złożył na ręce głównego organizatora podziękowania za trud włożony w przygotowanie tego wyjątkowego przedsięwzięcia.


 
Zawodnicy zmierzyli się aż  w 14 kategoriach indywidualnych, a na koniec odbyły się emocjonujące 6-zmianowe  sztafety sprinterskie. W  podsumowaniu zmagań i dekoracji zwycięzców wzięli udział  dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół - Edyta Król, kierownik Wydziału Kultury i Promocji - Wojciech Korabik oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Młynnem - Bożena Golonka.

W poszczególnych kategoriach laureatami Biegu zostali:
 
DZIEWCZĘTA  2011
I miejsce - Kołodziejczyk Maria /Słopnice 2/
II miejsce - Solecka Marta /Rajbrot/
III miejsce - Fitrzyk Martyna /Rajbrot/

CHŁOPCY 2011
I miejsce - Szewczyk Korneliusz /Limanowa 4/
II miejsce - Woźniak Marek /Męcina 1/
III miejsce - Kasiński Przemysław /Limanowa 4/
 
DZIEWCZĘTA 2010
I miejsce - Zygmunt Klaudia /Kłodne/
II miejsce - Opach Oliwia /Piekiełko/
III miejsce - Guzik Natalia /Piekiełko/
 
CHŁOPCY 2010
I miejsce - Żelasko Szymon /Kanina/
II miejsce - Plewa Igor /Rajbrot/
III miejsce - Kotlarz Szymon /Wysokie/
 
DZIEWCZĘTA 2009
I miejsce - Sołtys Wiktoria /Kłodne/
II miejsce - Górka Karolina /Piekiełko/
III miejsce - Florek Julia /Słopnice 2/
 
CHŁOPCY 2009
I miejsce - Zelek Franciszek /Limanowa 4/
II miejsce - Bałaziński Antoni /Młynne/
III miejsce - Florek Patryk /Słopnice 2/
 
DZIEWCZĘTA 2008                          
I miejsce - Miśkowicz Amelia /Stare Rybie/
II miejsce - Smoleń Oliwia /Męcina 2/
III miejsce - Kądziołka Marlena /Limanowa 4/
 
CHŁOPCY 2008                 
I miejsce - Pawlik Mateusz /Męcina 2/
II miejsce - Ryś Bartłomiej /Limanowa 4/
III miejsce - Frączek Karol /Limanowa 4/
 
DZIEWCZĘTA 2007                          
I miejsce - Mamala Magdalena /Młynne/
II miejsce - Kotlarz Klaudia /Wysokie/
III miejsce - Miśkowicz Sara /Kłodne/
 
CHŁOPCY 2007                 
I miejsce - Prędki Maciej  /Siekierczyna 2/
II miejsce - Pacholarz Maciej /Kłodne/
III miejsce - Chudy Albert /Mordarka/
 
 
DZIEWCZĘTA 2006                         
I miejsce - Raczek Wiktoria /Piekiełko/
II miejsce - Wrzyszcz Weronika /Rajbrot/
III miejsce - Florek Magdalena  /Słopnice 2/
 
CHŁOPCY 2006                 
I miejsce - Tomczyk Jakub /Nowe Rybie/
II miejsce - Florek Patryk /Słopnice 2/
III miejsce - Kulpa Arkadiusz /Limanowa 4/
 
DZIEWCZĘTA 2005 I STARSZE                    
I miejsce - Rosiek Dominika  /Męcina 1/
II miejsce - Majka Karolina  /Rajbrot/
III miejsce - Krzak Aleksandra /Męcina 1/
 
CHŁOPCY 2005 I STARSZE                            
I miejsce - Zagórowski Mateusz  /Ks Limanowa Forrest/
II miejsce - Włodarczyk Robert /Męcina 1/
III miejsce - Miśkowicz Dawid  /Męcina 1/
 
SZTAFETY SPRINTERSKIE – CHŁOPCY KL.I-VI
I miejsce - MORDARKA                               
II miejsce - LIMANOWA 4                          
III miejsce - WYSOKIE   
 
SZTAFETY SPRINTERSKIE - DZIEWCZĄT  KL.I-VI
I miejsce - MĘCINA 2                    
II miejsce - MŁYNNE 1                  
III miejsce - WYSOKIE                   
 
BIEG TOWARZYSZĄCY - "0" z SP MŁYNNE CHŁOPCY
I miejsce - Troska Tomasz /Młynne/
II miejsce - Matras Filip  /Młynne/
III miejsce - Żelichowski Samuel  /Młynne/         
 
BIEG TOWARZYSZĄCY   DZIEWCZĘTA
I miejsce - Wiktor Hanna /Młynne/
II miejsce - Duplak Milena  /Młynne/
III miejsce - Wiktor Liliana  /Młynne/

 
Organizatorzy "Patria" Młynne serdecznie dziękują wszystkim zawodnikom za udział w Biegu Niepodległości. Kierują też wyrazy wdzięczności dla Gminy Limanowa oraz sponsorów - "Midrew" Pawłą Michury, "Indeco", Sklep "Tik Tak Limanowa", "Elfach" Młynne za pomoc w organizacji tej imprezy. Szczególne podziękowania dla Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP Młynne, Rady Rodziców SP Młynne, P. Rysiów za udostępnienie terenu, a także dla członków klubu za sprawne przeprowadzenie Biegu.
 
Oficjalne wyniki zawodów w załączniku.
 
 


Liczba wyświetleń: 214
4

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30