PROGRAM WSPÓŁPRACY z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok - wyniki konsultacji społecznych

27.11.2018
Wójt Gminy Limanowa zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących „Programu współpracy Gminy Limanowa z organizacjami pozarządowymi na rok 2019”.

Uwagi w formie pisemnej zgłaszać można za pomocą Formularza konsultacji do Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa, z siedzibą w Limanowej przy ul. M.B. Bolesnej 18, pok. nr 30. lub elektronicznie na adres: [email protected]

Termin na wyrażenie opinii: do 5 grudnia 2018 r.

Program współpracy jest na poziomie lokalnym najważniejszym dokumentem  opisującym zasady, formy, zakres i priorytety współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi. Celem konsultacji, oprócz zebrania uwag i opinii do projektu programu, jest włączenie w prace nad ostateczną wersją dokumentu możliwie szerokiej grupy przedstawicieli organizacji  oraz mieszkańców.

Zapraszamy do współpracy i udziału w konsultacjach organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie gminy Limanowa, a także  wszystkich zainteresowanych działaniem na rzecz lokalnej społeczności.

W załączeniu poniżej:
1) Zarządzenie Nr 188/2018 Wójta Gminy Limanowa z dnia 27 listopada 2018 r. w sprawie zarządzenia przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia “Programu współpracy Gminy Limanowa z organizacjami pozarządowymi na rok 2019”.
2) Formularz konsultacji “Programu współpracy Gminy Limanowa z organizacjami pozarządowymi na rok 2019”.
3) Projekt uchwały  ws. przyjęcia Programu współpracy na 2019 rok
4) Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok