Podsumowanie projektu "Z Ziemi Limanowskiej ku Niepodległości” w bibliotece w Męcinie

26.11.2018
23 listopada w Bibliotece Publicznej w Męcinie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu ,,Z Ziemi Limanowskiej ku Niepodległości” realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Starej Wsi.

Podczas spotkania została zaprezentowana publikacja i krótka prezentacja audiowizualna podsumowująca projekt. Uczestniczący w spotkaniu Wójt Gminy Limanowa – Jan Skrzekut, wyraził swoje uznanie dla zrealizowanych w ramach projektu inicjatyw oraz złożył na ręce Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej  Jacentego Musiała podziękowanie  za  zaangażowanie w ich zorganizowanie.

Spotkanie uświetniło czytanie poezji patriotycznej Ryszarda Jabłońskiego - lokalnego poety oraz wspólny śpiew pieśni patriotycznych przy akompaniamencie akordeonu Bolesława Kochańskiego z Męciny.