A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

„Odblaskowa Szkoła” w Szkole Podstawowej w Pasierbcu – podsumowanie działań

05.11.2018
W ramach IX edycji konkursu "Odblaskowa Szkoła", uczniowie Szkoły Podstawowej w Pasierbcu wraz z nauczycielami i  koordynatorem akcji - Alicją Banat, poruszyli całe lokalne społeczeństwo do aktywnego udziału w edukacji na rzecz bezpieczeństwa pieszych na drodze.
 
Nie sposób opisać słowami skali przedsięwzięcia z jakim się zmierzyliśmy. Dla tak małej społeczności jaką reprezentuje nasza szkoła, dokonaliśmy największej odblaskowej ewolucji, a nawet rewolucji  w dziejach naszego regionu - tak podjęte działania podsumowuje koordynator akcji Alicja Banat - Nie poprzestaniemy na tym. Nasz od-BLASK rozbłyśnie jeszcze mocniej i dotrze jeszcze dalej, aż pewnej nocy Twoją drogę rozświetli konstelacja gwiazd - "Odblaskowy Pasierbiec".
 
Film podsumowujący działania Szkoły Podstawowej w Pasierbcu w ramach odblaskowej akcji pod linkiem:https://youtu.be/PX_KU6KsXsQ


Film stworzony przez uczniów, pokazujący do czego może doprowadzić zlekceważenie własnego bezpieczeństwa - pod linkiem https://youtu.be/PIB4BJ3nsdg


Liczba wyświetleń: 425
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30