III miejsce w województwie w unihokeju dla chłopców z Męciny

22.11.2018
22 listopada w Nowym Targu rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w unihokeju chłopców z roczników 2003/04/05. Organizatorem tego sportowego wydarzenia był Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie. Do rywalizacji stanęło osiem drużyn – zwycięzców eliminacji szczebla powiatowego wśród których znaleźli się chłopcy ze Szkoły Nr 1 w Męcinie.

Podobnie jak na wcześniejszych etapach, również w Nowym Targu chłopcy z Męciny wykazali się olbrzymimi umiejętnościami i wolą walki, które znalazły przełożenie na końcowy wynik zawodów w których drużyna SP Nr 1 w Męcinie zajęła III miejsce!

Drużynie z Męciny w składzie:  Jasiński Jakub, Orłowski Wiktor, Pająk Dawid, Pajor Jan, Pociecha Dominik, Szczecina Krzysztof, Wiewióra Dawid , Wiewióra Michał, Włodarczyk Robert, Zygmunt Sebastian oraz ich trenerowi i opiekunowi – Mirosławowi Smoleniowi gratulujemy sukcesu!

Liczba wyświetleń: 1993