A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Stanisław Młyński laureatem plebiscytu SAMORZĄDOWIEC MAŁOPOLSKI 2018

05.10.2018
Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Stanisław Młyński został laureatem plebiscytu  SAMORZĄDOWIEC MAŁOPOLSKI 2018. Podczas uroczystej gali zorganizowanej w Inter House Hotel Kraków laureaci odebrali wyróżnienia.
 

W głosowaniu, które trwało do 21 września Małopolanie zadecydowali kto jest najpopularniejszym, a także najbardziej cenionym samorządowcem. Plebiscyt odbywał się także wśród radnych ze wszystkich powiatów w Małopolsce oraz z sejmiku wojewódzkiego. Plebiscyt był okazją, aby zagłosować na każdego radnego i włodarza, doceniając tym samym jego zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności.
 


Liczba wyświetleń: 625
3

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30