Pasowanie na uczniów w Szkole Podstawowej w Kaninie

18.10.2018
Początek roku szkolnego to we wszystkich szkołach czas przyjmowania do społeczności szkolnej nowych uczniów.  Uroczystość taka w Szkole Podstawowej w Kaninie odbyła się w dniu 17 października. Wszystkich obecnych, a w szczególności nowych uczniów i ich rodziców przywitała serdecznie gospodarz obiektu dyrektor szkoły Halina Śmierciak podkreślając, że to dla nich dzień szczególnie wyjątkowy, kiedy zaczynają przygodę z nauką w  szkole.

Dyrektor placówki złożyła pierwszoklasistom życzenia sukcesów, motywacji i zapału do pracy, a rodzicom radości ze swych pociech.  Życzenia jak najlepszych wyników w nauce i tego by szkoła miejscem, w którym najmłodsi będą sie dobrze czuć, pogłębiając wiedzę i rozwijając zainteresowania złożył najmłodszym obecny na uroczystości Wicewójt Gminy Limanowa Marian Mąka, wręczając nowym uczniom pamiątkowe dyplomy i upominki. Satysfakcji i zadowolenia z nauki pierwszoklasistom życzyła również Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król.

Fragment z uroczystości pod linkiem: