Mistrzostwa gminy Limanowa w unihokeju dziewcząt i chłopców

24.10.2018
Za nami kolejne rozgrywki w ramach kalendarza szkolnych zawodów sportowych na rok 2018/2019. Tym razem trzy drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt podjęły walkę o tytuł najlepszej męskiej i żeńskiej drużyny w unihokeju. W kategorii chłopców udało się to drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie, natomiast wśród dziewcząt tytuł mistrzowski trafił w ręce reprezentantek Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.

Klasyfikacja  dziewcząt:

I miejsce - Stara Wieś nr 2

II miejsce - Męcina nr 1
III miejsce - Męcina nr 2

Klasyfikacja chłopców:

I miejsce - Męcina nr 1

II miejsce - Stara Wieś nr 2
III miejsce - Męcina nr 2

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami. Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród dokonali Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa oraz sędzia zawodów Józef Smęda.