A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Dziewczęta z Nowego Rybia mistrzyniami halowej piłki nożnej

05.10.2018
4 października br. roku  na hali w Rupniowie  miała miejsce inauguracja sportowego roku szkolnego 2018/2019. Tradycyjnie już dyscypliną otwierającą sportową rywalizację  jest halowa piłka nożna.  Jako pierwsze do walki o tytuł mistrzyń gminy Limanowa i awans na zawody powiatowe walczyły  dziewczęta  ur. 2003/04/05.

 

Do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn: Stara Wieś nr 1, Siekierczyna nr 1, Siekierczyna nr 2, Mordarka, Nowe Rybie, Wysokie i Rupniów. Po przeprowadzeniu losowania w wyniku którego drużyny zostały podzielone na dwie grupy, rozpoczęła się zacięta walka o awans do dalszych rozgrywek. 


Miejsce w półfinałach zapewniły sobie cztery drużyny: Rupniów, Mordarka, Stara Wieś oraz Nowe Rybie. W  meczu o III miejsce dziewczęta z Mordarki pokonały koleżanki z Rupniowa. Po zaciętej walce w finale, dziewczęta z Nowego Rybia pokonały ubiegłoroczne mistrzynie ze Starej Wsi nr 1 i to właśnie one będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 11 października.
 
Klasyfikacja końcowa:
 

I miejsce  - Nowe Rybie


II miejsce  - Stara Wieś nr 1
III miejsce – Mordarka
IV miejsce – Rupniów
 
Udział: Wysokie, Siekierczyna nr 1, Siekierczyna nr 2
 
Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami. Podsumowania Turnieju oraz wręczenia nagród dokonali Marian Mąka – Zastępca Wójta Gminy Limanowa oraz Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.
 


Liczba wyświetleń: 706
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30