"...dobrze że je mamy i o nich pamiętamy.." Podsumowanie akcji odblaskowej w SP w Mordarce

31.10.2018
Dobiega końca IX edycja Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Przez cały wrzesień i październik szkoły biorące udział w konkursie, poprzez różnego rodzaju inicjatywy pokazywały, że nie tylko uczą ale również dbają o bezpieczeństwo swoich uczniów w drodze do i ze szkoły. Uczniowie przystępowali do różnego rodzaju konkursów plastycznych i wiedzy o tematyce bezpieczeństwa na drodze, uczestniczyli w spotkaniach, imprezach plenerowych oraz eventach, których tematem przewodnim był ruch drogowy.

W ramach podsumowania  akcji grupa uczennic ze Szkoły Podstawowej w Mordarce przygotowała autorski film z ich udziałem.