A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

"...dobrze że je mamy i o nich pamiętamy.." Podsumowanie akcji odblaskowej w SP w Mordarce

31.10.2018
Dobiega końca IX edycja Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Przez cały wrzesień i październik szkoły biorące udział w konkursie, poprzez różnego rodzaju inicjatywy pokazywały, że nie tylko uczą ale również dbają o bezpieczeństwo swoich uczniów w drodze do i ze szkoły. Uczniowie przystępowali do różnego rodzaju konkursów plastycznych i wiedzy o tematyce bezpieczeństwa na drodze, uczestniczyli w spotkaniach, imprezach plenerowych oraz eventach, których tematem przewodnim był ruch drogowy.

W ramach podsumowania  akcji grupa uczennic ze Szkoły Podstawowej w Mordarce przygotowała autorski film z ich udziałem.Liczba wyświetleń: 311
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30