A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Chłopcy z Mordarki najlepsi w halowej piłce nożnej

09.10.2018
Zakończyły sie kolejne rozgrywki w halowej piłce nożnej. Tym razem o tytuł najlepszej drużyny w gminie walczyli chłopcy z roczników 2003/04/05. Do rywalizacji zgłosiło się aż 9 drużyn, więc walka o podium była niezwykle zacięta.


W wyniku przeprowadzonego losowania drużyny zostały podzielone na trzy grupy w których rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym". Następnie zwycięzcy poszczególnych grup zmierzyli się w  wielkim finale.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - MordarkaII miejsce - Stara Wieś nr 1
III miejsce - Siekierczyna nr 2

Udział: Męcina nr 1, Siekierczyna nr 1 , Pisarzowa,  Rupniów, Nowe Rybie,  Męcina nr 2.

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami. Podsumowania Turnieju oraz wręczenia nagród dokonała  Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół – Edyta Król.


Liczba wyświetleń: 594
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30