Chłopcy z Mordarki najlepsi w halowej piłce nożnej

09.10.2018
Zakończyły sie kolejne rozgrywki w halowej piłce nożnej. Tym razem o tytuł najlepszej drużyny w gminie walczyli chłopcy z roczników 2003/04/05. Do rywalizacji zgłosiło się aż 9 drużyn, więc walka o podium była niezwykle zacięta.

W wyniku przeprowadzonego losowania drużyny zostały podzielone na trzy grupy w których rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym". Następnie zwycięzcy poszczególnych grup zmierzyli się w  wielkim finale.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Mordarka

II miejsce - Stara Wieś nr 1
III miejsce - Siekierczyna nr 2

Udział: Męcina nr 1, Siekierczyna nr 1 , Pisarzowa,  Rupniów, Nowe Rybie,  Męcina nr 2.

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami. Podsumowania Turnieju oraz wręczenia nagród dokonała  Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół – Edyta Król.