Głosuj na projekty z Gminy Limanowa w III edycji Budżetu Obywatelskiego !

10.09.2018
Dwa projekty zgłoszone przez mieszkańców gminy Limanowa liczą na głosy w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Chcąc wesprzeć zgłoszone inicjatywy głosować można od 10 września do 5 października br.

Zgłoszone z gminy Limanowa projekty to :

- projekt o numerze:

SAD01  -  WYSTROJONY FOLKLOR – zakup strojów regionalnych dla grup folklorystycznych z powiatu limanowskiego i nowosądeckiego”

Projekt „WYSTROJONY FOLKLOR” dotyczy zakupu nowych strojów regionalnych dla grup folklorystycznych z terenu powiatu limanowskiego i nowosądeckiego. Beneficjentami projektu będą zespoły regionalne dorosłe i dziecięce oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Realizacja projektu ma na celu promocję rodzimego folkloru, oraz zachowanie tradycji i dziedzictwa kulturowego charakterystycznego dla regionu Lachów Limanowskich i Sądeckich.
Zespoły oraz KGW objęte zadaniem: KIJOM WORCI z Pisarzowej, SPOD KICEK z Mordarki, JAKUBKOWIANIE z Łososiny Dolnej, MALI MĘCINIANIE z Męciny, PASIERBIOCKI z Pasierbca, MALI TĘGOBORZANIE z Tęgoborzy, MALI JAKUBKOWIANIE z Łososiny Dolnej, KGW Kłodne, KGW Lipowe, KGW Łososina Górna, KGW Makowica, KGW Męcina, KGW Pasierbiec, KGW Pisarzowa, KGW Rupniów-Bednarki, KGW Rupniów-Centrum, KGW Siekierczyna, KGW Sowliny, KGW Stara Wieś I.

- projekt o numerze:

SAD23 - „Stroje sportowe i taneczne dla szkół podstawowych z terenu Powiatu Limanowskiego”

Głównym celem zadania jest doposażenie wszystkich 19 szkół podstawowych z terenu Gmin Limanowa i Słopnice w komplet nowych strojów tanecznych dla dziewcząt i komplet strojów piłkarskich dla chłopców.

Projekty zaplanowane są do realizacji w 2019 roku.

Zasady głosowania:

- uprawnionym do głosowania jest każdy, kto w dniu głosowania ma ukończone 16 lat

- UWAGA - zagłosować na jedno wybrane przez siebie zadanie można tylko JEDEN RAZ !

- głosować można poprzez stronę internetową www.bo.malopolska.pl, za pośrednictwem poczty wysyłając swoją kartę do Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, lub poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do urny, która znajduje się W URZĘDZIE GMINY LIMANOWA

WAŻNE! Jeśli zagłosujesz ponownie lub skorzystasz z kilku sposobów głosowania, wszystkie Twoje głosy zostaną unieważnione!