Sportowe zakończenie wakacji w Rupniowie

13.08.2018
W dniu 26 sierpnia 2018 r. od godziny 13:00 na stadionie sportowym LKS Rupniów odbędzie się festyn sportowy pn. „SPORTOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI W RUPNIOWIE”. Impreza ma charakter ogólnodostępny i bezpłatny, a jej główny cel to integracja wewnątrz i między pokoleniowa poprzez udział we współzawodnictwie sportowym, które ma na celu popularyzowanie kultury fizycznej oraz promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu.

W trakcie trwania imprezy z pewnością nie zabraknie atrakcji dla rodzin z dziećmi. Do ich dyspozycji będą dmuchane zjeżdżalnie,  zabawy z animatorami, malowanie twarzy, balonowe ZOO wraz z nauką skręcania balonów, wielkie bańki mydlanych, zabawy plastyczne oraz zabawy sportowe np. skoki w workach, przeciąganie liny i tor przeszkód. Uczestnicy zabawy będą mogli degustować przygotowane przez członkinie z Kół Gospodyń Wiejskich z Rupniowa, Lipowego oraz Łukowicy tradycyjne specjały m.in. chleb ze smalcem, kiszone ogórki, kwaśnicę, wędliny, regionalne słodkie wypieki i wiele innych pyszności.

Organizatorzy:
LKS Rupniów, Urząd Gminy Limanowa,  Stowarzyszenie LGD ,Przyjazna Ziemia Limanowska”

Patronat honorowy:
Urszula Nowogórska – Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego