Puchar Funika po raz IV dla Kisielówki

26.07.2018
25 lipca br. w świetlicy wiejskiej w Sowinach już po raz IV miał miejsce Wakacyjny Turniej Sportowy „O Puchar Funika”. Do sportowej rywalizacji przystąpili reprezentanci 5 świetlic działających na terenie Gminy Limanowa: z Kisielówki, Lipowego, Pisarzowej, Pasierbca i Sowlin. Pomysłodawca i gospodarz imprezy Tomasz Kurczab  przygotował dla zawodników jak zawsze bardzo ciekawe i konkurencje jak np. dmuchanie baloników na czas, bieg w workach czy przeciąganie liny. Sportowej rywalizacji i entuzjazmu zawodników nie stłumiła nawet gwałtowna ulewa, która wymusiła kilkunastominutową przerwę w zawodach.

Po wyrównanej walce klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce:        świetlica w Kisielówce (opiekun Agata Pytel)
II miejsce:       świetlica w Pasierbcu (opiekun Maria Twaróg)
III miejsce:      świetlica w Lipowem (opiekun Dorota Postrożna)
                        Świetlica w Pisarzowej (opiekun Janina Malinowska)
IV miejsce:      świetlica w Sowlinach (opiekun Tomasz Kurczab)
IV miejsce       świetlica w Starej Wsi  ( opiekun Dorota Postrożna)

Świetlica w Kisielówce po raz kolejny nie pozwoliła odebrać sobie zwycięstwa w tym Turnieju.  Wszystkie świetlice otrzymały sportowe nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody wręczył kierownik Wydziału Kultury i Promocji Gminy Limanowa - Wojciech Korabik.

Dziękujemy wszystkim opiekunom świetlic i osobom zaangażowanym w przygotowanie i organizację tego wakacyjnego spotkania.