A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Badania Osteoporozy przy szpitalu w Limanowej w dniu 27.07.2018

11.07.2018
W dniu 27.07.2018 r /tj. w piątek/ przy szpiatlu w Limanowej będzie mozna wykonać badania w kierunku Osteoporozy realizowane przez Multi Daiagnostica Professional Mobilna Diagnostyka Medyczna.Densytometria to badanie gęstości mineralnej kości (inaczej badanie densytometryczne). Dzięki densytometrii można wykryć osteoporozę we wczesnym etapie jej rozwoju, a także określić stopień jej zaawansowania oraz monitorować leczenie.
Szczegóły na plakacie poniżej


Liczba wyświetleń: 50
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30