A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Wakacje 2018 w świetlicach gminnych!

25.06.2018
Najmłodszych mieszkańców Gminy Limanowa serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach zorganizowanych w świetlicach wiejskich w okresie wakacji. Specjalny wakacyjny program atrakcji wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży z poszczególnych placówek - będzie więc sportowo, kulinarnie oraz turystycznie. Oprócz zaplanowanych jak poniżej głównych atrakcji świetlice realizować będą plany pracy w oparciu o harmonogram wakacyjny, który również znajduje się na plakacie. 
W trakcie wakacji zorganizowana zostanie także akcja mająca upamiętnić  100-ną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Turystyczna akcja odbywać się będzie pod tytułem "100 na 100" i polegać będzie na  organizacji wakacyjnych wycieczek (pieszych, rowerowych, dogtrekkingowych,  nordic walking) w świetlicach gminnych. Pożądane planowanie wycieczek do  miejsc związanych z odzyskaniem niepodległości: cmentarzy wojennych, pomników, zabytków. Łączna suma kilometrów, "zebranych" przez świetlice - to minimum 100.


 
Zachęcamy dzieci i młodzież do spędzenia wolnego czasu na zajęciach wakacyjnych w świetlicach gminnych, życząc udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń !
 


Liczba wyświetleń: 612
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30