A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Nagrodzono szczególne osiągnięcia sportowców w 2017 roku

12.06.2018
W dniu 11 czerwca 2018 roku w budynku Urzędu Gminy Limanowa, odbyła się uroczystość wręczenia nagród za wyniki osiągnięte przez sportowców w 2017 roku. Nagrodą Wójta Gminy Limanowa uhonorowanych zostało trzech wybitnych sportowców: Beata Leśnik - Mistrzyni Świata  w kickboxingu full-contact na Mistrzostwach Świata WAKO World Kickboxing Championships,Bartosz Sułkowski – brązowy medalista Grand Prix Polski Kadetów, członek kadry narodowej kadetów w tenisie stołowymoraz Karol Sułkowski – brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików w tenisie stołowym, multimedalista Mistrzostw Województwa.Gratulując przybyłym gościom sukcesów Wójt Władysław Pazdan zwrócił uwagę na szczególną rolę, jaką pełni kultura fizyczna w nowoczesnym społeczeństwie oraz podkreślił jej znaczenie dla rozwoju i promocji naszej gminy.  Swoje wyrazy uznania dla osiągnięć wyróżnionych sportowców złożyli również obecni na spotkaniu Wicewójt Gminy Limanowa - Marian Mąka, Przewodniczący Rady Gminy Limanowa - Stanisław Młyński, Radny Gminy Limanowa - Władysław Lachor oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji – Wojciech Korabik.  
 


Liczba wyświetleń: 713
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30